Radio + Music News

 

Rita Ora fiton 3.5 milion euro
Publikuar mė: 5 Prill 2017
Sipas mediave britanike, Rita ka fituar rreth 3.5 milion euro pavarsisht aktiviteteve muzikore apo mos mbajtjes s ndonj koncerti. I gjith ky fitim ka ardhur n saje t puns me markat e njohur botrore duke prfshir Adidas, Tezenis dhe Coca-Cola. Gjithashtu 26-vjearja ka fituar edhe n saje t rolit n filmin Fifty Shades of Grey. Ndryshe, kngtarja sht duke punuar n albumin e dyt, i cili pritet t publikohet gjat ktij viti apo 2018.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009