Radio + Music News

 

Nelly Furtado mendon ta l muzikn
Publikuar mė: 4 Prill 2017
Nelly Furtado sht duke planifikuar q t heq dor nga muzika. Ndonse albumi i saj m i ri Im like a bird nuk ka m shum se nj muaj prej q sht lansuar n treg, kngtarja ka thne se kjo sht puna e saj e fundit n muzike dhe dshiron t kthehet n jeten e saj normale. Ndr t tjera ajo ka folur edhe pr jeten e saj private duke u kthyer mrapa n koh n periudhn kur ishte br nn n moshn 22 vjeare duke e konsideruar si nj prej kohve m t vshtira n jetn e saj.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009