Radio + Music News

 

George Ezra me projekte t reja prgjat turneut
Publikuar mė: 4 Prill 2017
George Ezra ka deklaruar se do t kndoj disa kng t reja prgjat turneut t tij n Britani t Madhe dhe Irland. George Ezra i cili njihet edhe ndrkombtarisht me projektin Budapest e ka pranuar se ka qen nj koh e gjate pauz pr fansat mirpo prgjat ksaj kohe ai ka punuar n projekte t reja t cilat do ti kndoj n turneun e tij m t ri. Prmes nj postimi n Titter t henen ai u sht drejtuar fansave se do te ia vlej e gjith pritja pasi projektet e reja do te jen dika q ai nuk ka realizuar asnjher m par.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009