Radio + Music News

 

James Arthur me turne n Britani
Publikuar mė: 4 Prill 2017
James Arthur ka br t ditura detajet e turneut t tij t pare n Britani t Madhe. Kngtari i hitit Say you wont let go ka deklaruar se do t mbaj 9 koncerte duke e nisur t parin me datn 24 nntor n Wembley t Londrs. Ai po ashtu e ka cilsuar kt turne si dika t pabesushshme pasi nuk e ka pritur q brenda ksaj kohe n karriern e tij do te ket kaq shum adhurues dhe do ta ket t domosdoshme mbajtjen e disa koncerteve. Aktualisht James sht duke jetuar n Amerik pr t punuar n projekte t reja dhe eksperiencn e tij n tokn amerikane e ka cilsuar si t jashtzakonshme dhe e ka konsideruar mundesin q t qndroj edhe pr nj koh t gjat atje.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009