Radio + Music News

 

Kendrick Lamar cilsohet si reperi m i mir
Publikuar mė: 31 Mars 2017
Tony Visconti i cili ka qen edhe producent i David Bowie e ka cilsuar reperin Kendrick Lamar si nj prej artistve m t mire t t gjitha kohrave. Ai ka cilsuar reperin s bashku me Frank Ocean si thyes t mir t rregullave. Tony ka shtuar se albumi i Kendrick To pimp a butterfly ka thyer do rregull t shkrimit dhe e ka ngjitur n vendin e par n listn e albumeve t tij m t preferuara. Porosia e tij gjat ksaj interviste pr BBC ka qen se ka mijra t rinj q e meritojn t jen kngtar dhe se ideale do t kishte qen nse ndonjher do te ju ipej nj shanc.

Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009