Radio + Music News

 

Joe Perry ndihet me fat
Publikuar mė: 31 Mars 2017
Pjestari i grupit Aerosmith, Joe Perry e ka konsideruar unik faktin q kan arritur t qndrojn si grup pr gati 50 vite. Gjat nj interviste pr Bilboard 66 vjeari tha se gjat ktyre 50 viteve sht br shum pun dhe jan prballur me shume probleme mirpo jo aq sa pr t menduar fundin. Kur sht pyetur nese ndihen t lodhur pas kaq viteve pun, Joe ka thn se pr shum gjra n jet mendon se duhet ti jap fund por asnjher muziks.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009