Radio + Music News

 

Mary J. Blidge shum shpejt me album t ri
Publikuar mė: 30 Mars 2017
Mary J.Blidge ka przgjedhur Kanye West pr albumin e saj m t ri Strength of a Woman. Kngtarja 46 vjecarare prmes rrjeteve sociale ka br t ditur pr bashkpuntort tjer t albumit duke prmendur edhe Missy Elliot dhe Dj Khaled. Mary e ka konsideruar kt album si nj prej krijimeve m t fuqishme n karriern e saj muzikore prderisa ka br t ditur se data e lansimit t albumit n treg sht 28 prilli i ktij viti.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009