Radio + Music News

 

Varroset George Michael
Publikuar mė: 30 Mars 2017
Tre muaj pas vdekjes George Michael, t mrkuren ka pushuar i qet n nj ceremoni familjare. Lajmin e ka konfirmuar revista People e cila ka br t ditur se m n fund pas 3 muajsh sht varrosur kngtari n nj ceremoni mes familjarsh e miqsh pr ti dhn kshtu lamtumirn e fundit. Kngtari sht varrosur n Londr afr nns s tij prderisa sipas mjekve, muaj m par sht thn se Michael ka vdekur nga nj smundje e zemrs ani pse vazhdimisht sht aluduar n varesit e tij ndaj drogs dhe alkoolit, mirpo familjart kan deklaruar se vdekja sht duke u hetuar duke dshiruar q detajet tjera t mbesin private.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009