Radio + Music News

 

Katy Perry pjes e Glastonbury 2017
Publikuar mė: 30 Mars 2017
Festivali Glastonbury ka br t ditur perforumesit e par n edicionin e sivjetm. Prve Ed Sheeran, Radiohead dhe Foo Fighters organizatort jan shprehur shum t lumtur q pjesmarrjen e ka konfirmuar edhe ylli i popit Katy Perry, lajm i cili i i ka entuziazmuar si fansat e kngtares ashtu edhe adhuruesit e festivalit. Po ashtu sht br e ditur se pjes e edicionit t 2017-ts sht edhe Lorde e cila sht duke finalizuar albumin e saj t dyt dhe do t peformoj bashk me shum artiste tjera si Solange Knowles, Emeli Sande, First Aid Kit dhe shum t tjera. Glasonbury sht nj nga festivalet m t njohura n bot ndrkaq interesimi i audiencs ka qen aq i madh kt vit sa q biletat jan shitur brenda 23 minutave.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009