Radio + Music News

 

Fetty Wap pjes e Wireless Festival
Publikuar mė: 29 Mars 2017
Reperi amerikan Fetty Wap do te jet pjes e ktij edicioni t festivalit Wireless. Kt e kan konfirmuar organizatort t cilt kan thn se pas hitit Trap Queen ata menjher kan kontaktuar me reperin duke shtuar se prve tij, pjes e festivalit do te jet edhe Travis Scoot. Kta jan emrat m t rinj q i jan shtuar lists prderisa jav m par pjesmarrjen e kan konfirmuar edhe Skepta dhe The Weeknd.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009