Radio + Music News

 

Dshprohet Olly Murs
Publikuar mė: 29 Mars 2017
Olly Murs ka deklaruar se sht shum i dshpruar pas lajmit se ai dhe grupi One Direction kan kaluar numrin e kngve n listen zyrtare britanike. Ylli i hitit You dont know me ka thn pr Daily Star se e ka sfiduar fakti se One Direction ka arritur t ket 5 kng n pozitn e par n listn britanike prderisa ai ka ende vetm katr deri m tash. 32 vjeari ka lansuar s fundmi albumin e ri nderkaq Years and Years dhe You dont know me jan disa nga kngt m t dgjuara.
Komento
Emri dhe mbiemri: *
Emaili:
Mesazhi: *

shkronja tė mbeturaNuk ka ende asnjė koment
 
   Radio Plus 102.2 FM Stereo!

Pjes e Kolegjit Iliria

Radio Plus 2009 All rights reserved!

Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009