Radio + Music News

 

Justin Timberlake triumfon n iHeart Radio Music Awards..

Publikuar m: 6 Mars 2017

Ai fitoi cmimin pr kngn m t mir t dieln mbrma n iHeart Radio Music Awards, ndrsa me t dal pr t marr cmimin pr kngn Cant Stop This Feeling, Justin me fjalimin e tij ka... 

Katy Perry gjithmon doja te dukesha sikur Miley Cyrus.

Publikuar m: 6 Mars 2017

Katy Perry sht emri m I prfolur I ditve t fundit, si fillim paraqitja e saj bashk me Orlandon e pastaj pas nj dit zyrtarizimi I ndarjes, ndrsa ajo tashm ka ndryshuar edhe formn... 

Chris Brown sht n rrugn e vdekjes.

Publikuar m: 3 Mars 2017

Chris Brown ende nuk I ka goditur ditt e tija m t kqija, por q ai sht rrugs pr kt gj, kan deklaruar disa nga t afrmit e tij. N nj artikull t gjat n Billboard thuhet se... 

Rihanna lanson koleksionin e dyt n bashkpunim me Puma..

Publikuar m: 3 Mars 2017

Fenty hst koleksioni I shum shitur, ku ka prekur Rihanna kngtarja e famshme e cila ka kontrat pr dizajnim t koleksionit t saj por n bashkpunim me gjigantin e veshjeve Puma.... 

Louisa Johnson -\"kam nj rrug t gjat prpara\"....

Publikuar m: 15 Shkurt 2017

Ajo ka br histori kur sht shpall fituesja m e re ndonjher e X Factor n Britani t Madhe ne vitin 2015. E Louisa Johnson ka provuar se nuk ishte vetm nj fituese dhe aq, ajo ka... 

Tinie Tempah ndryshon planet pr albumin rradhs....

Publikuar m: 15 Shkurt 2017

Ylli 28 vjeq i kngs Tinie Tempah ka ndryshuar planet pr albumin e tij t rradhs Youth, ai ka vendosur t shtoj m shum kng n kt album. Kshtu Tinie thuhet t jet duke punuar... 

Lady GaGa me dy albume n top 10 e Billboard 200.

Publikuar m: 14 Shkurt 2017

Lady GaGa sht duke u ngjitur shum lart n klasifikimin Billboard 200 , dhe mendohet se e gjitha po vjen pr shkak t suksesit t sajt madh n performancn e Superbowl. 15 minutat e saj... 
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • ...
 •  
     Radio Plus 102.2 FM Stereo!

  Pjes e Kolegjit Iliria

  Radio Plus 2009 All rights reserved!

  Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009