Radio + Music News

 

Eminem pjes e kngs Here Comes The Weekend t Pink

Publikuar m: 13 Shtator 2012

Koh m par n vitin 2010 kngtarja Pink kishte marr nj ftes pr kndim bashk me Eminem n kngn Wont back down, tani kujtimet duket se Eminem i kishte te ruajtura n frigorifer,... 

Robbie Williams do Andy Murray pr model t linjs s re t veshjeve

Publikuar m: 13 Shtator 2012

Ylli i muziks pop britaniku Robbie Williams dshiron q kampioni I tenisit Andy Murray t jet modeli i veshjeve pr linjn e re t kngtarit. Farrell marka e kngtarit n fakt... 

Christina Aguilera n nntor publikon albumin Lotus

Publikuar m: 13 Shtator 2012

Christina Aguilera ka dhn detajet e para lidhur me albumin e saj m t ri Lotus i cili ptitet t publikohet n muajin nntor. Ajo ka treguar prmes Twitter-it t saj personal se... 

Chris Brown tregon t vrtetn e tato-s s tij n qaf

Publikuar m: 12 Shtator 2012

Kngtari Chris Brown ka mbrojtur tatuazhin e tij m t ri t br n qaf, pr t ciln menjher u tha se ngjante n fytyrn e Rihanna-s s rahur nga vet ai. Ylli i R & B menjher u... 

Britney Spears dhe Demi Lovato n edicionin e tret t X Factor

Publikuar m: 12 Shtator 2012

Kan konfirmuar pjesmarrjen e tyre si pjes e juris profesionale t X Factor, Demi Lovato dhe kngtarja Britney Spears. Paneli i prbr nga Simon Cowell, L.A.Ried, Spears dhe Lovato... 

Noel Gallagher te jesh i vetm qenka vshtir

Publikuar m: 12 Shtator 2012

Noel Gallagher ka pranuar se t jesh nj solo artist qenka nj pun shum e vshtir. Artisti i kngs AKA... What A Life i ka ndar rugt me bendin e shum hiteve Oasis n vitin 2009,... 
  • 216
  •  
       Radio Plus 102.2 FM Stereo!

    Pjes e Kolegjit Iliria

    Radio Plus 2009 All rights reserved!

    Fuqizuar nga rrjeti Kozzer 2009